/gspeech}   Click to listen highlighted text! /gspeech}

Moje kocie życie – literacki konkurs dla uczestników indywidualnych i szkół podstawowych

ARCHIWUM WG. MIESIĘCY

LATAMI

wg. kalendarza

pon wt. śr czw pt. sob. niedz.

Mar 11 - 21 2021
Expired!

Kim jest Leonard? Leonard nigdy nie miał imienia ani ciała. Ani najlepszego przyjaciela. Ale jest szczęśliwy z powodu tego, że będzie mógł zostać człowiekiem. Każdy, kto mieszka w jego galaktyce, na swoje trzechsetne urodziny może spędzić miesiąc na Ziemi i przybrać jedną z ziemskich postaci. Leonard miał stać się leśnikiem w Parku Narodowym Yellowstone. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem i trafił na ziemię jako kot…

Z okazji niedawnej premiery książki “Moje kocie życie” przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs! Do udziału w nim zapraszamy zarówno uczestników indywidualnych jak i nauczycieli szkół podstawowych oraz bibliotekarzy!

Zadanie konkursowe:

• Przeczytajcie załączony fragment książki “Moje kocie życie” i zabawcie się w autora!
    (FRAGMENT do pobrania)
  • Wiecie już, że Leonard to kosmita i że nie wszystko poszło po jego myśli. Jak myślicie, jak potoczy się dalej ta historia?
  • Opiszcie krótko Wasze pomysły.

Zgłaszanie prac konkursowych:

1. Uczestników indywidualnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres podany na dole strony.
  2. Nauczycieli szkół podstawowych oraz bibliotekarzy prosimy o przesłanie zbiorczo prac swoich uczniów oraz oświadczenia o zgodzie rodziców na udział w konkursie.

Nagrody:

1. Nagrodzimy 5 uczestników indywidualnych, którzy prześlą nam najciekawsze prace, każdy z nich otrzyma książkę “Moje kocie życie” od Wydawnictwa Wilga
  2. Nagrodzimy 3 szkoły / biblioteki oraz uczniów ich reprezentujących, którzy będą autorami prac. Nauczyciel otrzyma dla klasy/szkoły zestaw książek edukacyjnych od wydawnictwa Wilgaa uczeń którego praca została wyróżniona otrzyma książkę “Moje kocie życie”.
  3. *Każdy nauczyciel który prześle zgłoszenia swojej klasy, otrzyma cyfrowy certyfikat udziału w konkursie!

Konkurs potrwa do dnia 21 marca 2021!

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 22 marca 2021 roku.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i nauczyciel lub bibliotekarzy z ich adresów mailowych. Wysyłając nam zgłoszenie zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie go na stronie CzasDzieci.pl w wynikach konkursu.

Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e-mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!

Adres dla uczestników indywidualnych:

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres:

konkursy14@czasdzieci.pl

Adres dla nauczycieli i bibliotekarzy:

Oświadczam, że podsiadam zgodę rodziów uczniów na wysłanie ich prac na powyższy konkurs. Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenia uczniów szkoły na adres:

konkursy15@czasdzieci.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Click to listen highlighted text!