/gspeech}   Click to listen highlighted text! /gspeech}

Zabawy dla dzieci i dorosłych z Zieloną. Na wasze prace czekamy do 23.12.2020 r..

Przypominamy, o dwóch zabawach, które zainicjowaliśmy w listopadzie. Konkretnie to 27 listopada. Czekamy na Wasze zdjęcia – wiemy, że je lubicie i robić i oglądać. A wiemy to po naszej wiosennej kwarantannowej zabawie w book face  —  zabawa była świetna, a Wasze pomysły niesamowite!

Tu link – KLIK

Co mówią grzbiety książek

1. W listopadzie ogłosiliśmy zabawę w „Co mówią grzbiety książek”. Poprosiliśmy Was o ustawienie wież z książek — grzbietami do aparatu i ułożenie z tytułów krótkiej wypowiedzi. Może być śmiesznie, może być poważnie. Pobawicie się z nami?

Tu link: KLIK

Dziecko, książka, miś

2.  Cały czas czekamy też na zdjęcia dzieci z misiem i książką o misiu (liczymy na Waszą pomysłowość), bo dzieci lubią misie, misie lubią dzieci 😉 Pierwsze fotografie już do nas spływają, dziękujemy 🙂

Tu link: KLIK

Wydarzenie zostało zakończone.

27 Lis 2020 - 23 Gru 2020
Expired!

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Dzieci Nr 124 Zielona

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Dzieci Nr 124 Zielona
22 675-05-12
wyp124@bibliotekabialoleka.pl
Strona WWW
Click to listen highlighted text!